Candidaturas Eleccións Locais 2019 Nigrán

Candidatura núm. 1: NIGRÁN DECIDE–SON EN COMÚN (NIGRÁN DECIDE–SON EN COMÚN)

CANDIDATURA NIGRÁN DECIDE

Titulares
1. JOSE CUEVAS RAPOSO
2. ALBA COSTAS LORENZO
3. ANXO DANIEL MOSQUERA NOGUEIRA
4. MARIA COMESAÑA VALVERDE
5. JESUS MESIAS ABRIL
6. MARIA DO CARME GIRALDEZ FERNANDEZ
7. JOSE MANUEL FIGUEROA FAJO
8. PATRICIA GOMEZ COSTAS
9. ANTONIO VALVERDE VALTIERRA
10. JACOBO GALLEGO GUISANDE
11. SUSANA MARIA HERNAIZ VALERO
12. GUSTAVO VEREMUNDO BODELON VELASCO
13. CONCEPCION MILAGROSA GONZALEZ LISTA
14. FRANCISCO TRAVIESO LADRA
15. SANTIAGO FRAGA RIVAS
16. ROSA MARIA VILA COLLAZO
17. XOSE MANUEL GARCIA CREGO

Suplentes
1. MARIA LUISA FERNANDEZ BENITEZ
2. JESUS SILVESTRE RODRIGUEZ GONZALEZ
3. BETTY MIREYA LEON FONG

Candidatura núm. 2: CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

Titulares
1. JAVIER LAGO GARZA
2. ROSA RODRIGUEZ RODRIGUEZ
3. FABIOLA MILUZKA GALINDO CAVALIER
4. MOISES BALBOA PEREIRA
5. MIGUEL ANGEL DOCAMPO ALVAREZ
6. JOSE MARIA ALBERTO LINAJA DEL BUSTO
7. YAGO LOPEZ PEREZ
8. REBECA LAGO GARZA
9. EVA RIVAS CABANELAS (Independiente)
10. ANTONIO ALEN VAZQUEZ (Independiente)
11. LOLA BRAVO SANCHEZ (Independiente)
12. JOSE RAMON CENDON PELETEIRO (Independiente)
13. MANUEL ARESTIÑO RIVEIRO (Independiente)
14. MARIA DEL MAR PORTO ARIAS (Independiente)
15. MANUEL GIL CARRERA (Independiente)
16. MARIA LOURDES MORENO CARRERA
17. DOLORES GONZALEZ RODRIGUEZ (Independiente)

Suplentes
1. FRANCISCO JAVIER LAGO SUAREZ (Independiente)

Candidatura núm. 3: BLOQUE NACIONALISTA GALEGO (B.N.G.)

Titulares
1. XAVIER RODRIGUEZ FERNANDEZ
2. FRANCISCO XAVIER MENDEZ MARTINEZ
3. MARIA CRISTINA FERNANDEZ PIÑEIRO
4. DELFINA MEIRE DORADO
5. XOAN BAUTISTA MIGUEZ ABAD TISTA
6. MARIA XOSE RODRIGUEZ VILASECO
7. GONZALO RICARDO SANTOS FERNANDEZ
8. MARIA AMAIA PEREZ-IZAGUIRRE URQUIZU
9. FERNANDO CRESPO PEREZ
10. MARIA CARMEN PIÑEIRO MARTINEZ
11. LEOPOLDO REY FERNANDEZ
12. OLGA MARINA ABAD VALVERDE
13. BEATRIZ FERNANDEZ MAGAN
14. PEDRO ARCOS CARDONA
15. DOLORES MOREDA PIÑEIRO
16. ADRIAN REY ESTRAVIZ
17. MARIA DO CAMIÑO NOIA CAMPOS

Suplentes
Sin candidatos

Candidatura núm. 4: PARTIDO POPULAR (PP)

CANDIDATURA PARTIDO POPULAR NIGRÁN

Titulares
1. CARLOS JAVIER ABAL VALVERDE
2. MARIA JOSE PINO FERNANDEZ
3. ALVARO PEREIRA SANROMAN
4. JAVIER ALBORES MIGUEZ
5. PAULA VALVERDE DIAZ
6. JOSE ANGEL CASAL MARTINEZ
7. MANUEL BOUZAS CAVADA
8. MARIA PILAR DA SILVA ESPAÑOL
9. MARCOS FERNANDEZ CIDRAS
10. SONIA IGLESIAS ROADE
11. ALBERTO DA ROCHA ARENOSA
12. LUZ DEL MAR HERMIDA FIGUEIRO
13. MARIA PILAR FENTAN RODRIGUEZ
14. JOSE MANUEL VILLAR VALVERDE
15. JUAN JOSE BLAS VALVERDE
16. MARIA INMACULADA SOTO FERNANDEZ
17. KEVIN MANUEL BARCIA VIERA

Suplentes
1. MARIA DEL CARMEN PINTOS ROMAN
2. MARIA DEL LOS ANGELES PRADO TOMBILLA
3. JUAN FERNANDEZ BARROS
4. ANTONIO RIAL PEREZ
5. ANA PAULA ALVAREZ ALONSO

Candidatura núm. 5: UNION CENTRISTA DE NIGRAN (U.C.NIGRAN)

Titulares
1. ANTONIO FERNANDEZ COMESAÑA
2. MARIA DEL ROSARIO VALVERDE DIAZ
3. ELOY JULIO RODRIGUEZ ALBORES
4. MARINA MARTIN CABALEIRO
5. GUILLERMO MARTINEZ PEREIRA
6. MANUEL SOTO DEL OLMO
7. VICENTE DA ROCHA SUEIRA
8. WILLIAM DE JESUS MARTINEZ GARCIA
9. MARIA MILAGROS FERNANDEZ LOPEZ
10. MARI ANGELES GONZALEZ VILA
11. ALEJANDRO BARRIENTOS CANCELO
12. ROSA MARIA ALONSO PEREZ
13. TANIA PEREIRA FERNANDEZ
14. FRANCISCO JAVIER ARCA IGLESIAS
15. JOSE LUIS BALBOA VALVERDE
16. ELENA GARCIA LOUREIRO
17. ANGEL MANUEL MAGALLANS VALVERDE

Suplentes
1. SANTIAGO PEREZ BLANCO

Candidatura núm. 6: PARTIDO DOS SOCIALISTAS DE GALICIA -PSOE (PSdeG-PSOE)

CANDIDATURA PSOE NIGRÁN

Titulares
1. JUAN ANTONIO GONZALEZ PEREZ
2. RAQUEL GIRALDEZ ARMAS
3. DIEGO GARCIA MOREIRA
4. RUBEN RIAL SANCHEZ
5. NURIA LORENZO LOPEZ
6. JOSE LUIS SANROMAN ROMAN
7. ALFONSO VAZQUEZ PEREZ
8. BIBIANA PEIXOTO IGLESIAS
9. MARINA VIDAL LORENZO
10. PATRICIA DIEGO TRAVIESO
11. CRISTINA DOSIL VALVERDE
12. MARIA ESPERANZA MAYAN AREAL
13. LADISLAO ALONSO VALVERDE
14. MARIA LUZ PEREZ VIDAL
15. JOSE FERNANDEZ RODRIGUEZ
16. LUCIANO IGLESIAS COSTAS
17. ROSA AUREA BRION TOUCEDO

Suplentes
1. JESUS MANUEL COSTAS GARBIN
2. JOAQUINA BARROS SANROMAN
3. RAFAEL CASTRO DE LA CRUZ

Candidatura núm. 7: MANIFESTO MIÑOR- EN MAREA (M.M.-E.M.)

Titulares
1. JESUS RECOUSO TRESANDI
2. BEGOÑA MARIA MIGUEZ MENDES
3. ROGELIO LETE PEREIRA ALONSO
4. TERESA PILAR PRADOS COSTOYA
5. XULIO CASTAÑAL ESPINOSA
6. DAMARIS SANCHEZ OTERO
7. ALEJANDRO RECOUSO TRESANDI
8. ESTELA MALVIDO LAGO
9. ADRIAN PEREZ GALAN
10. BRUNO JULIO CENTELLES GARCIA
11. PAULA LIJO JIMENEZ
12. ALEJANDRO GOMEZ DIEGUEZ
13. MARIA JOSE GONZALEZ SANMIGUEL
14. ANXO JORGE MARTINEZ
15. ALEJANDRO BUSTO PEREZ
16. MARIA CARMEN SOLEDAD VALCARCEL JUAREZ
17. JOSE PINTADO VALVERDE

Suplentes
Sin candidatos

Candidatura núm. 8: CIUDADANOS DE GALICIA, A.D.C.G. (A.D.C.G.)

Titulares
1. ROSA MARIA GALLEGO ITALIANI
2. TEODORO DE FRANCISCO GONZALEZ
3. JOSE LUIS GALLEGO ITALIANI
4. GUILLERMO ABRALDES CANITROT
5. SONIA CRUZ DURO
6. VANESSA IBUSQUIZA MARTINEZ
7. JOSE CARLOS RODRIGUEZ SIMONS
8. MARIA DEL CARMEN ALONSO PRADO
9. ANTONIO CADIZ JIMENEZ
10. MARIA TERESA TATO BAS
11. JOSE LUIS MARTINEZ MARTINEZ
12. DANIEL RODRIGUEZ TATO
13. MONICA ALONSO FERNANDEZ
14. RICARDO IBUSQUIZA ALVAREZ
15. AARON ESTEBAN GALLEGO
16. JOSE MANUEL GARCIA SANMARTIN
17. PILAR GALLEGO POUSADA

Suplentes
1. BRAIS GUITIAN IGLESIAS
2. NATALIA PENAS CAMESELLE
3. ROSA ITALIANI PEREZ
4. MONICA FERNANDEZ TEIJEIRO

Anuncios