Candidaturas Eleccións Locais 2019 Gondomar

Candidatura núm. 1: CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

Titulares
1. MANUEL GOMEZ GONZALEZ
2. MARIA LUZ PEREZ GIL
3. JAVIER GREGORES MENDEZ
4. MANUEL SOLIÑO TRONCOSO
5. CARMEN MAGDALENA GRANDAL MOREIRA
6. GILBERTO GREGORES MENDEZ
7. JULIO LORENZO VARELA MARTINEZ
8. NOELIA RIAL CARDOSO (Independiente)
9. ALEX COSTAS GONZALEZ (Independiente)
10. ANA BELEN BOUZADA BOUZADA (Independiente)
11. SAMUEL GONZALEZ PEREZ (Independiente)
12. MARIA YOLANDA SANTOS LOPEZ
13. ELIAS FERNANDEZ RODRIGUEZ
14. JAIME BOUZADA ESTEVEZ (Independiente)
15. PATRICIA SUAREZ ALONSO (Independiente)
16. PABLO TRONCOSO GONZALEZ (Independiente)
17. DIEGO YONATAN RODRIGUEZ BARROS

Suplentes
1. ANDREA GONZALEZ GONZALEZ (Independiente)
2. ALBERTO SANTOS JORGE (Independiente)
3. ANA ISABEL ALONSO ALVAREZ (Independiente)
4. DANIEL ALONSO IGLESIAS (Independiente)
5. EDUARDO DAVID SECO FERNANDEZ
6. ANA VANESA CONDE GARCIA (Independiente)
7. ELADIO MANRIQUE GARCIA SOTELO (Independiente)

Candidatura núm. 2: BLOQUE NACIONALISTA GALEGO (B.N.G.)

CANDIDATURA BNG GONDOMAR

Titulares
1. MARIA MANUELA RODRIGUEZ PUMAR
2. PABLO DURAN FERNANDEZ
3. MARIA MERCEDES DOMINGUEZ SANTOME
4. XURXO O TERRIBLE ANTUNEZ GOMEZ
5. HELENA QUINTAS ALBORES
6. ALFREDO TOKIO LOPEZ FERNANDEZ
7. JOSEFINA ALVAREZ PALMAS
8. DANIEL DOMINGUEZ DOMINGUEZ
9. MERCEDES FERNANDEZ VAZQUEZ
10. FRANCISCO XAVIER GOMEZ GUINOVART
11. MARTA DACOSTA ALONSO
12. LORENZO RODRIGUEZ DACOSTA
13. SUSANA CATALINA FERNANDEZ HERMIDA
14. ALBA LORES RODRIGUEZ
15. FERNANDO REI GORIS
16. XOSE LOIS RUIZ VICENTE
17. ANA MARIA BRINGAS LOPEZ

Suplentes
1. MARIA CARMEN ARROYO ESTEVEZ
2. MACARENA BARBERO FERNANDEZ
3. MANUEL ALVARO LORES FRADE

Candidatura núm. 3: GONDOMAR CONCELLO ABERTO-SON EN COMUN (CABE)

CANDIDATURA GONDOMAR CONCELLO ABERTO

Titulares
1. ELISA ISABEL SUAREZ AMARELO
2. JESUS ARAUJO NORES
3. MARIA ALICIA SUAREZ AMARELO
4. MARIA NURIA ANDION RODRIGUEZ
5. MANUEL ANGEL LEMOS MURADAS
6. MARIA FATIMA RODRIGUEZ AREAL
7. PLACIDO SALGUEIRO MENDEZ
8. OLGA ENCARNACION LOPEZ ALEN
9. CARLOS VIDAL VAZQUEZ
10. MARIA TERESA OTERO DACOSTA
11. MODESTO RIAL GONZALEZ
12. MONTSERRAT BARCIELA GARRIDO
13. ANDRES VICENTE ALVAREZ
14. XOSE HENRIQUE PORTO VARELA
15. GERMAN PEREZ-GANDARAS PEDROSA
16. XOSE BIEITO LEGASPI VILLAMARIN
17. DELVINO DOMINGUEZ MAGALHAES

Suplentes
Sin candidatos

Candidatura núm. 4: PARTIDO DOS SOCIALISTAS DE GALICIA- PSOE (PSdeG-PSOE)

CANDIDATURA PSOE GONDOMAR

Titulares
1. JUAN FRANCISCO ¨PACO FERREIRA GONZALEZ
2. NURIA LAMEIRO VALVERDE
3. IRIA LAMAS SALGUEIRO
4. JOSE MANUEL CHAMORRO GONZALEZ
5. JUAN RODRIGUEZ BAS
6. ROCIO DEOLINDA GOBERNA SOUSA
7. ARACELI REGUEIRO PEREIRA
8. BRAIS MISA GARCIA
9. JOSE LUIS ALONSO TRONCOSO
10. ALFONSO MISA RODRIGUEZ
11. DIANA GONZALEZ CAEIRO
12. MAURO MISA PEREZ
13. LORENA BENITEZ PEREIRA
14. MARIA MANILA ROADE GARCIA
15. DARIO RODRIGUEZ PEREZ
16. MARIA CELESTE SEIXAS AZEVEDO
17. JUAN FRANCISCO VAZQUEZ ALONSO

Suplentes
1. ANA ISABEL ALONSO VILAS
2. MARTA EXPOSITO MACIEL
3. ANGEL JAVIER FERNANDEZ CASASNOVAS
4. MOISES VILA ALONSO
5. RAMON LORENZO RAJO
6. MARIA DE LOS ANGELES GONZALEZ VAZQUEZ
7. RAMON SALGUEIRO FERREIRA
8. JOSE PAULINO RODRIGUEZ FERNANDEZ
9. JULIETA LUCIA COLTRINARI BOUZAS
10. FRANCISCO RIAL ALONSO

Candidatura núm. 5: MANIFESTO MIÑOR-EN MAREA (M.M.-E.M.)

CANDIDATURA MANIFESTO MIÑOR

Titulares
1. XOSE ANTONIO ARAUJO QUINTAS
2. MARIA ROCIO CAMBRA CASTRO
3. XOSE ANTON ARAUXO RODRIGUEZ
4. MILAGRES CHAPELA IGLESIAS
5. MARIA CARLOTA REY ROCHA
6. JORGE DIZ FERREIRA
7. VANESA ESTEVEZ DAVID
8. JESUS RODRIGUEZ DIEGUEZ
9. XAIME LUGILDE DE JESUS
10. CELSA FERNANDEZ ALVAREZ
11. TOMAS LERMA MERINO
12. MARIA LUISA TAREIXA UXIA VARELA NOGUEIRAS
13. DAVID SILVA FONTAN
14. LAURA RODRIGUEZ GONZALEZ
15. MANUEL PIÑEIRO LORENZO
16. MARIA ELVIRA LAGO MARIÑO
17. ALBERTO COVELO CASAL

Suplentes
1. JUAN GUIADANES CAMBRA
2. MARIA DEL CARMEN OTERO CASTUERA
3. FERNANDO OTERO VILA
4. MARIA ANGELES AMADO LASCHUETZA
5. DOMINGO COSTAS CEA
6. FRANCISCO COLTRINARI BOUZAS
7. MARIA DEL ROCIO OLIVEIRA PEREIRA
8. XULIO CASTAÑAL CANTO

Candidatura núm. 7: PARTIDO POPULAR (PP)

CANDIDATURA PP GONDOMAR

Titulares
1. PAULA BOUZOS BARROS
2. JULIO FERNANDEZ ALONSO
3. SIMON DOMINGUEZ GONZALEZ
4. FRANCISCO SALGUEIRO OTERO
5. ANA BELEN MINIÑO GONZALEZ
6. JESUS CHAMADOIRA GONZALEZ
7. BEATRIZ BAS GARCIA
8. BEATRIZ SALGUEIRO DEAÑO
9. MELCHOR ANGEL JORGE MIGUEZ
10. MARIA DOLORES GONZALEZ ALONSO
11. VICTOR MANUEL MUÑOZ GARCIA
12. CARLOS RODRIGUEZ VAZQUEZ
13. MARIA JESUS MARTINEZ CHOUZA
14. FERNANDO CANO VIÑAS
15. MERCEDES GOMEZ QUINTAS
16. ADOLFO CORREA CARRERA
17. EVA SEMEDA GONZALEZ

Suplentes
1. MARIA CONCEPCION AGRAS SUAREZ
2. MARIA PAZ RODRIGUEZ CARVALHO
3. ANTONIO CASAL FONTAN
4. ANGEL PEREZ DURAN
5. FRANCISCO MIGUEL MARTINEZ ALONSO
6. MARIA DOLORES IGLESIAS LORENZO
7. SAMUEL ESTEVEZ GONZALEZ
8. JUAN JOSE SALGUEIRO PEREZ
9. MARIA DEL CARMEN ARIAS FERNANDEZ
10. EMILIO DIOS PEREZ

Circunscripción electoral Morgadans

Candidatura núm. 1: CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

Titulares
1. JAVIER GREGORES MENDEZ

Suplentes
1. GENEROSO GONZALEZ RODRIGUEZ (Independiente)

Candidatura núm. 2: BLOQUE NACIONALISTA GALEGO (B.N.G.)

Titulares
1. EDUARDO GARCIA PARADA

Suplentes
Sin candidatos

Candidatura núm. 3: PARTIDO DOS SOCIALISTAS DE GALICIA-PSOE (PSdeG-PSOE)

Titulares
1. ALFONSO MISA RODRIGUEZ

Suplentes
1. TERESA SALGUEIRO FERREIRA
2. JOSE CARLOS MISA GONZALEZ

Candidatura núm. 4: MANIFESTO MIÑOR-EN MAREA (M.M.E.M.)

Titulares

1. XAIME LUGILDE DE JESUS

Suplentes
Sin candidatos

Candidatura núm. 5: PARTIDO POPULAR (PP)

Titulares
1. JOSE ANTONIO RAMILO PRIETO

Suplentes
1. JUAN JOSE SALGUEIRO PEREZ
2. JAVIER DOMINGUEZ RODRIGUEZ
3. MARIA DEL CARMEN ARIAS FERNANDEZ

Anuncios