Candidaturas Eleccións Locais 2019 Baiona

Candidatura núm. 1: PARTIDO DOS SOCIALISTAS DE GALICIA-PSOE (PSdeG-PSOE)

Titulares
1. CARLOS GOMEZ PRADO
2. OSCAR MARTINEZ ALVAREZ
3. ROSA MARIA DOMINGUEZ RODA
4. CONCEPCION VARA RODRIGUEZ
5. MIRIAN MAR COSTAS IRIARTE
6. VICTOR MANUEL MUÑOZ ENCINAS
7. ANDREA PEREZ GONZALEZ
8. PABLO CASTRO DA ROCHA
9. VIRGINIA SANTOS CABRERA
10. MARTIN RODRIGUEZ FERNANDEZ
11. ANTONIO GOCE CASTRO
12. MARIA MOSQUERA GOMEZ
13. JOSE ANGEL RODRIGUEZ FERNANDEZ
14. EMILIA GIRALDEZ RAMIREZ
15. JOSE MARIA POSADA GIRALDEZ
16. ANA ROSA DURAN DOMINGUEZ
17. EMILIO MANUEL SANTOS GIRALDEZ

Suplentes
1. TERESA PEREZ VIEIRA
2. MARIA CONCEPCION VILAR CARNEIRO
3. RAFAEL LORES ROSAL

Candidatura núm. 2: BLOQUE NACIONALISTA GALEGO (B.N.G.)

CANDIDATURA BNG BAIONA

Titulares
1. IAGO PEREIRA MOREDA
2. YASMINA MOREIRA COSTAS
3. XOSE MANOEL MARCOTE GIL
4. MARIA JULIA CASTRO CAMPOS
5. PATRICIA MARISCAL DOMINGUEZ
6. JOSE LUIS BLACH FERNANDEZ
7. BERNABE SEQUEIROS PINZAS
8. MONTSERRAT FERNANDEZ MORELL
9. ALBA MARIA CAMESELLA GONZALEZ
10. YOLANDA DE LA MERCED LAMAS AMBROA
11. MIGUEL ANGEL GONZALEZ LAGO
12. MARTIN LOPEZ GOCE
13. CRUZ MARIA REFOJOS MENESES
14. MARIA ROMERO SOLIÑO
15. ANA BELEN PÌÑEIRO COSTAS
16. UXIA COSTAS PAIS
17. XOSE FRANCISCO QUINTAS GONZALEZ

Suplentes
1. ANA MARIA RODRIGUEZ FERNANDEZ
2. JOSE MANUEL MARCOTE RODRIGUEZ
3. MIGUEL ANGEL BLACH LEYENDA
4. MARIA MERCEDES LEYENDA NOGUEIRA

Candidatura núm. 3: PARTIDO POPULAR (PP)

CANDIDATURA PP BAIONA

Titulares
1. ANGEL MANUEL RODAL ALMUIÑA
2. MARIA JESUS GARBIN DOMINGUEZ
3. POLICARPO VILAR MISA
4. JOSE ANGEL BAHAMONDE RODRIGUEZ
5. MARTA BLACH SILVA
6. MAURICIO ENRIQUE VILAR PEREIRA
7. DAVID RODRIGUEZ AMOEDO
8. NATALIA FIGUEROA CAMPOS
9. MARIA ELENA RIBEIRO FREIRE
10. DANIEL GARCIA DACUÑA
11. RUTH ALVAREZ GONZALEZ
12. DAVID GONZALEZ MISA
13. CARLA GOMEZ DOMINGUEZ
14. FERNANDO VALVERDE CHAMORRO
15. MIGUEL ANGEL FENTANES MARTINEZ
16. FRANCISCO JAVIER GOMEZ INFIESTA
17. MARIA LUISA MARTINEZ ALVAREZ

Suplentes
1. ALBERTO VALVERDE POUSA
2. MARIA ESTHER CASTRO SUEIRO
3. JOSE ORLANDO GONZALEZ RIVERA
4. MARIA DEL PILAR PAZO GONZALEZ
5. JOSE ANTONIO BERNARDO MINIÑO COUTO
6. MARIA JESUS MARTINS PASSOS

Candidatura núm. 4: CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

CANDIDATURA CIUDADANOS BAIONA

Titulares
1. ADOLFO VALVERDE QUINTAS
2. MARIA ROSA PIÑEIRO GONZALEZ
3. REBECA VIDAL BLACH
4. RAFAEL ALVAREZ GONZALEZ
5. MIGUEL ANGEL FERNANDEZ VIDAL
6. MARIA FATIMA VIDAL CORTES
7. JOSE ENRIQUE FRANCISCO MIRANDA
8. JOSE CARLOS CAMESELLA GONZALEZ
9. RAMONA ALVAREZ CABRAL (Independiente)
10. JUAN DAVID EIRAS RODRIGUEZ (Independiente)
11. MARIA BOTANA CABRAL
12. MIGUEL CARBALLAL RODRIGUEZ (Independiente)
13. JUAN MARIA FLORES DA CUNHA BOMPASTOR (Independiente)
14. ALFONSO EUGENIO ZULUETA DE MADARIAGA (Independiente)
15. MARIA CRISTINA DOMINGUEZ CEBREIROS (Independiente)
16. MARIA ESTHER RODRIGUEZ MARTINEZ (Independiente)
17. MARIA CRISTINA MINIÑO VALVERDE (Independiente)

Suplentes
1. FRANCISCO JAVIER REFOJOS VILAR (Independiente)
2. MARIA ISABEL FRAMIL RODRIGUEZ (Independiente)
3. JOSE ANTONIO VILAS VALVERDE (Independiente)
4. ROSA MARIA CEDEIRA VALVERDE (Independiente)
5. JUAN CARLOS GONDA GONZALEZ (Independiente)
6. ROSA VALVERDE VALVERDE (Independiente)
7. VENTURA CARNEIRO ACEVEDO (Independiente)

Candidatura núm. 5: MANIFESTO MIÑOR-EN MAREA (M.M.E.M.)

CANDIDATURA MANIFESTO MIÑOR BAIONA

 

Titulares
1. ANTONIO JOSE NANO ESPINAR MOURE
2. EUSEBIO OTERO SOLLA
3. TANIA CHAMORRO GONZALEZ
4. MARIA BEGOÑA RATEL PIÑEIRO
5. CRISTIAN ALONSO PAZ
6. BEATRIZ EUGENIA OTERO SIXTO
7. ESTEBAN ANDRES VELASCO CASTRO
8. ANA MARIA COSTAS CASTRO
9. ANGEL MANUEL RODRIGUEZ COSTAS
10. SERGIO GUSTAVO ALONSO ALLI
11. MARTIN GOMEZ CANEDA
12. MARIA CARMEN BARROS DOPAZO
13. JOSE MANUEL LAGO VILLA
14. INMACULADA CONCEPCION KONTXI OPAZO REDONDO
15. MIGUEL MUQUI MACIEL CARNEIRO
16. MARIA MONTENEGRO PEREZ
17. XOSE XAQUIN XOCAS GOMEZ RODRIGUEZ

Suplentes
1. SANTIAGO LEYENDA AMOEDO
2. CAROLINA GONZALEZ RATEL

Candidatura núm. 6: UNIDAS PODEMOS SON EN COMUN (UNIDAS PODEMOS SON EN COMUN)

Titulares
1. JOSE RAMON ESTEVEZ BRAO
2. ELSA LILIANA VAZQUEZ LORENZETTI
3. NATALIA VIZCAINO LENCE
4. AGUSTIN SILVA RODRIGUEZ
5. GUILLERMO PENAS MORALES
6. ANTIA FERNANDEZ GONZALEZ
7. MARTIN SILVA BERMUDEZ
8. MARIA ROSA LEYENDA NOGUEIRA
9. ANDRES REFOJOS MENESES
10. SILVIA RODRIGUEZ PEREIRA
11. HERMES SALCEDA RODRIGUEZ
12. NURIA PALAMIDESSI VAZQUEZ
13. JOSE JOAQUIN PENAS CORTES
14. MARIA DE LA ESTRELLA DIEZ GARCIA
15. FRANCISCO JAVIER NOVOA LORENZO
16. MARIA DEL PILAR PRUDENCIA MARCOTE LAGO
17. SILVANO MONTES SANCHEZ

Suplentes
Sin candidatos

Candidatura núm. 7: NÓS BAIONA (NB)

Titulares
1. LUIS CARLOS DE LA PEÑA ARIZAGA
2. OSCAR CARREÑO MINIÑO
3. MARTIN OTERO CLEMENTE
4. ANA RUIBAL VALVERDE
5. MONICA RODRIGUEZ HERNANDEZ
6. VICTOR VILAR MOREDA
7. RAUL SOUTO FERNANDEZ
8. JULIO EULOGIO VILLARINO ESPINO
9. MARIA LUISA REY FERREIRA
10. BEGOÑA DOMINGUEZ CAMESELLA
11. PABLO SOUTO MIGUEZ
12. LUZ EVELYN CRESPO GONZALEZ
13. SUSANA POUSA RODRIGUEZ
14. EMILIO DOMINGUEZ GONZALEZ
15. JESUS JOSE PENA GONZALEZ
16. MARIA MERCEDES ILDARA PABLOS FIGUEROA
17. DOMINGO SILVA PINZAS

Suplentes
1. ELENA MARGARITA GONZALEZ GUEVARA
2. ENRIQUE GARCIA FERNANDEZ
3. JUAN LUIS VILLAMBROSA VAQUERO

Candidatura núm. 8: VOX (VOX)

Titulares
1. MARIA IGLESIAS FERNANDEZ
2. ANTONIO AMORIN MARTINEZ
3. SARA SILVA SENRA
4. MANUEL PENA PEREZ
5. MARIA ESTHER MARTINEZ PEREIRA
6. RUBEN OSCAR FERNANDEZ BENITEZ
7. MIGUEL ANGEL MARQUEZ PESO
8. NOEMI OLMEDO VILLALBA
9. ALBERTINA CALCINES BORROME
10. FRANCISCO REFOJOS MARCOTE
11. ANGEL RODRIGUEZ VILAS
12. RAMON SANCHEZ CURBERA
13. FLORA ISABEL GOYAS OTERO
14. DANIRIA DEL VALLE HERNANDEZ EXPOSITO
15. VIRGINIA ARMESTO ESCUDERO
16. FRANCISCO JAVIER MARTINEZ FERNANDEZ
17. JOSEFA OLIVARES MESA

Suplentes
1. MARIA MERCEDES SENRA VALVERDE
2. MANUEL LOPEZ LAGO
3. GUMERSINDO LOPEZ FERNANDEZ

Anuncios