Anuncios
Ticker de novas

Clasificacións finais dos Campionatos Galegos de categorías inferiores e feminina de bolos celta

FOTO: FGB // Ismael Torres e Pablo Pintos.

Durante a presente tempada (abril/xullo) viñéronse disputando os distintos campionatos de categorías inferiores e feminina. Estes campionatos desenvolvéronse durante oito xornadas coa participación dun total de 48 xogadores/as e as clasificacións finais foron as seguintes:

GALEGO PRE-BENXAMÍN

POSTO XOGADOR CLUB
Campión galego COSTAS GONZÁLEZ IKER SAN CIBRÁN
2º clasificado SÁNCHEZ LÓPEZ ALYSON PORTAMEÁN
3º clasificado GONZÁLEZ ROADE IAGO SAN CIBRÁN
4º clasificado DURÁN DIOS KEVIN PORTAMEÁN

GALEGO BENXAMÍN

POSTO XOGADOR CLUB
Campión galego PINTOS FONTÁN PABLO SAN MIGUEL
2º clasificado OTERO FERNÁNDEZ JUAN CARLOS CAMOS
3º clasificado ALONSO DURÁN IVÁN MANUEL ESTIVADA

GALEGO ALEVÍN

POSTO XOGADOR CLUB
Campión galego MIGUEZ DIZ NICOLÁS REGA
2º clasificado FERREIRA GONZÁLEZ NEREA REGA
3º clasificado PAZOS YERAY STGO. PARADA

GALEGO INFANTIL

POSTO XOGADOR CLUB
Campión galego TORRES ÁLVAREZ ISMAEL SAN CIBRÁN
2º clasificado VASCONCELLOS MINIÑO NOA PORTAMEÁN
3º clasificado GONZÁLEZ ROADE MARCOS SAN CIBRÁN
4º clasificado DIOS COMESAÑA YERAI PORTAMEÁN
GONZÁLEZ FRAMIL MARTÍN ESTIVADA
COSTAS MIGUEL ABEL PORTAMEÁN
OTERO FERNÁNDEZ IVÁN CAMOS
PÉREZ GARRIDO JAVIER CAMOS

GALEGO CADETE

POSTO XOGADOR CLUB
Campión galego PEREIRA LORENZO GABRIEL URGAL
2º clasificado PINTOS FONTÁN DAVID SAN MIGUEL
3º clasificado CAMESELLE TABOADA PABLO URGAL
4º clasificado MARTÍNEZ ÁLVAREZ SANTIAGO PORTAMEÁN
ROCHA CIVIDANES RAÚL STGO. PARADA
FERNÁNDEZ SOLIÑO GONZALO STGO. PARADA
HERMIDA RIAL PEDRO STGO. PARADA
VALVERDE GÓMEZ ADRIÁN PORTAMEÁN
PAZOS ÁLVAREZ EDGAR STGO. PARADA
10º GAMEIRO RUBÉN STGO. PARADA
11º DACOSTA PIÑEIRO IVÁN SAN MIGUEL

CAMPIONATOS CLASIFICATORIOS PARA CAMPIONATOS DE ESPAÑA

XUVENIL

POSTO XOGADOR CLUB
FERREIRA GONZÁLEZ SAMUEL REGA
VALVERDE FERREIRA GABRIEL REGA
ÁLVAREZ NANDÍN DANIEL BAREDO
RAJO VALVERDE MATÍAS REGA
PINO FIGUEROA ALEJANDRO CAMOS

FEMININO

POSTO XOGADORA CLUB
LÓPEZ LÓPEZ PAULA PORTAMEÁN
LAGO MISA BLANCA ESTIVADA
DIOS SOBREIRA DAVINIA PORTAMEÁN
LEA SENRA JENIFER ESTIVADA
RODRÍGUEZ GÓMEZ BELEN REGA
LORENZO MISA CLAUDIA MARÍA SAN MIGUEL
GONZÁLEZ SANMARTÍN MELISA REGA
MINIÑO PIÑEIRO CRISTINA PORTAMEÁN
DIZ ÁLVAREZ SANDRA REGA
10ª VARGAS GRANJA ROSA ESTIVADA
11ª LAGO ARNEZ ALEXIA ESTIVADA
12ª VARGAS VALVERDE VERÓNICA PORTAMEÁN
13ª VEIGA BLANCH LORENA REGA
14ª CAMPOS ALONSO CARMEN PORTAMEÁN
Anuncios